Wodne place zabaw

Zajmujemy się kompleksowych wyposażeniem wodnych placów zabaw oraz brodzików dla dzieci w atrakcje i zabawki wodne.

Oferujemy fachowy dobór zabawek w zależności od funkcji danego obiektu, jak również indywidualny projekt całego wodnego placu zabaw. Prowadzimy pełną obsługę inwestycji – od fazy koncepcji, poprzez wizualizację i kosztorys – do dostawy, montażu i uruchomienia atrakcji wodnych.

Wodne place zabaw to najbardziej pożądane elementy funkcjonalne zarówno w przestrzeniach parków miejskich, jak również w strefach rekreacji wodnej będących częścią aquaparków i parków rozrywki.
Produkowane przez nas różnorodne atrakcje wodne spełniają najbardziej wyszukane oczekiwania użytkowników z każdej grupy wiekowej. Spływająca, tryskająca i falująca woda wywołuje dużo radości, pobudza wyobraźnię, zachęca do zabawy i współpracy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Odpowiednio zaprojektowane i rozmieszczone zabawki pozwalają na maksymalną interakcję z wodą zarówno nastolatkom, jak i maluchom i ich rodzicom. Działanie zautomatyzowane, jak również możliwość samodzielnego, sekcyjnego uruchamiania atrakcji poprzez specjalne aktywatory zapewnia bezpieczną przestrzeń rekreacyjną, nie wymagającą nadzoru ratownika.

Nasze urządzenia są wytwarzane w sposób bardzo solidny z materiałów o najwyższej trwałości, takich jak stal nierdzewna malowana proszkowo oraz szkło akrylowe o grubości 30mm barwione w masie. Gwarantuje to długoletnią eksploatację oraz obniża koszty konserwacji i napraw.

Wodne place zabaw wyposażone w nasze atrakcje zapewniają niekończące się godziny zabawy dla całej rodziny!
 

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY

FORMULARZ KONTAKTOWY