O firmie

Firma PPHU ATIS – Jasienica działa na rynku od ponad 15 lat. Specjalizujemy się w produkcji i montażu elementów konstrukcyjnych ze stali nierdzewnej. Należą do nich między innymi:

  • wysokiej jakości wyroby architektoniczno-budowlane, jak np. schody i balustrady stosowane w obiektach prywatnych i publicznych,
  • specjalistyczne elementy wyposażenia obiektów basenowych, jak np. prysznice, brodziki przejściowe do płukania stóp, masaże nadwodne i podwodne oraz inne atrakcje basenowe,
  • szeroka gama zabawek i atrakcji do wyposażenia wodnych placów zabaw oraz brodzików dla dzieci.

Nasze wieloletnie doświadczenie zaowocowało wieloma realizacjami oraz setkami zadowolonych klientów. Poprzez zastosowanie najnowszych technologii oraz dzięki umiejętnościom i wiedzy naszych pracowników gwarantujemy doskonałe efekty estetyczne oraz najwyższą jakość oferowanych usług. Nasi klienci doceniają nas za szybkość i terminowość realizacji wszelkich zleceń. Wykonujemy produkty dla inwestorów indywidualnych, jak również współpracujemy z wieloma firmami budowlanych i technologicznymi w kraju oraz poza granicami Polski.

Do każdego zadania podchodzimy z najwyższą starannością i w sposób kompleksowy. Poprzez fachowe doradztwo zamieniamy wizję i szkice klienta w gotowy projekt z dobranymi materiałami oraz technologią wykonania. W kolejnej fazie zajmujemy się wyceną, dbając o jak najbardziej konkurencyjny poziom cenowy realizowanych przez nas usług. Bogaty park maszynowy umożliwia nam szybką produkcję i montaż.

Na nasze wyroby udzielamy gwarancji oraz zapewniamy serwis i szkolenia.

Od początku naszej działalności priorytetem jest dla nas jakość i spełnienie indywidualnych oczekiwań klienta.


Zapraszamy do współpracy!

GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY

FORMULARZ KONTAKTOWY